Nasza historia

Skrzydło Anioła to jeden z apartamentów rodzinnej firmy Węgiełek Treehouse.

Zaczęło się skromnie, w 2002 roku od wynajmowania pokoi na piętrze stuletniego domu nad wąwozem. Były jednak one na tyle klimatyczne, że przyciągały stałych bywalców. Pamiątkowa książka, leżąca na werandzie pełna jest życzliwych i ciepłych wpisów gości, którzy do dzisiaj wracają i polecają nas innym. Ważnym punktem w dalszym rozwoju firmy była decyzja z 2018 roku o budowie i rozwoju firmy w kierunku innowacyjnych i nowoczesnych domków na drzewie budowanych z pasją i w zgodzie z naturą. Więcej o naszym projekcie.

Naszą dewizą jest uczciwość i rzetelność, przyświecają nam wartości i historia naszych dziadków. Historia, która zaczyna się w 1912 roku, ale nie w Kazimierzu, a w stolicy, dokąd Marek Władysław Węgiełek przeprowadził się wraz z całą rodziną z pobliskiej Warki. Będzie tu realizował swoje śmiałe, daleko wykraczające poza swoją epokę plany. Taki amerykański sen, który co ważne, udaje mu się  nie tylko zrealizować, ale dzięki tytanicznej pracy, uczciwości i rzetelności wobec klientów i swoich pracowników, stale rozwijać.

Poznaj „Skrzydło Anioła”

Z dala od zgiełku miasta, na najwyższym wzniesieniu Kazimierza, gdzie kiedyś stały wiatraki i gdzie wiecznie obecny wiatr, nieznacznie poruszał ich skrzydłami, stoi 100-letni dom z apartamentem „Skrzydło Anioła”.

Nasz nowy projekt: „Domki na drzewie”

Nasza rodzinna firma rozwija się w kierunku nie konwencjonalnego zespołu pensjonatowego, domków na drzewach. 

Back to top